Upozornění ze školní jídelny
Vladimír Vištejn - 19. 06. 2018

Rodiče těch žáků, kteří od září nově nastoupí na naši školu a chtějí se stravovat ve školní jídelně od školního roku 2018-2019, mohou již teď přihlásit své děti ve Školní jídelně ZŠ 17. listopadu. S sebou je nutné přinést číslo účtu.

ŠKOLNÍ DRUŽINA VE VANAIVANU
Jan Mužík - 13. 06. 2018

V rámci školní družiny měly děti opět možnost se během celého školního roku zapojit do sběru papíru. Za pomoci rodičů a prarodičů se podařilo nashromáždit přes 9 t. Všechny děti, které se do této aktivity zapojily, pak obdržely drobné věcné ceny. Z částky ze sběru a z příspěvku SRPŠ čekala na děti hlavní odměna - návštěva skautského centra Vanaivan, kde byl pro ně připraven bohatý program s občerstvením. Pozvání platilo také pro rodiče a prarodiče, jelikož jejich podíl na této akci byl nemalý. Velký dík patří všem, kteří se natéto akci pro děti dále podíleli. Děkujeme rodičům sponzorům za ceny a ostatním ochotným rodičům za pomoc při samotném programu.
Věříme, že jsme všichni společně strávili příjemné odpoledne a budeme se společně těšit na příští školní rok.
Vychovatelky Lenka, Zuzka, Hanka

Pythagoriáda
Monika Kellerová - 08. 06. 2018

Dne 28. 5. 2018 se konalo okresní kolo matematické soutěže, které se účastnil ze 7. ročníku Tomáš Volný. Ze 30 soutěžících obsadil 7. - 8. místo. Gratulujeme.

Oznámení pro rodiče žáků 1. tříd.
Jan Mužík - 05. 06. 2018

Ve školním roce 2018/2019 otevírá ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice dvě 1. třídy. Třídními učitelkami budou Mgr. Klára Rašková a Mgr. Daniela Purdeková.

Kateřina Zamišková - 23. 05. 2018

Svět pohádek, dobrodružství a fantazie 2018

Ve výtvarné soutěži, věnované památce kopřivnického rodáka Zdeňka Buriana, získali žáci naší školy čtyři ocenění: Marie Fedorová z 9. B, malí výtvarníci ze 4. A a dvě skupinky dětí ze školní družiny. Blahopřejeme.

Velká cena Kopřivnice v šachu
Pavel Rosinsky - 21. 05. 2018

V pátek 18.5.2018 se sedmnáct šachistů z naší školy zúčastnilo turnaje jednotlivců v DDM Kopřivnice. Nejvíce se dařilo Matěji Kneslovi z 6.B, který se stal celkovým vítězem a na třetím místě skončil Vilém Koudela ze 7.B. Mladší kategorii si podmanil Šimon Knesl ze 4.A a třetí místo obsadil Jakub Raška z 5.B. Celkem hrálo 26 dětí z kopřivnických škol a gymnázia v Příboře. Všichni si vyzkoušeli turnajovou atmosféru a byli odměněni drobnými cenami.

Celkové výsledky zde.

Výtvarná a literární soutěž k 70. výročí města Kopřivnice
Hana Veselková - 04. 05. 2018

Základní informace k soutěži zde.

Matematická olympiáda
Jana Němcová - 19. 04. 2018

Dne 17.4.2018 se konalo v Novém Jičíně okresní kolo matematické olympiády. Úspěšným řešitelem se stala:

Nikola Boháčová (7.C) - 4. místo

Petr Poledník (6.B)      - 21. -22. místo

Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme.