Poznávací zájezd do Anglie

1.den - odjezd v ranních hodinách od hotelu TATRA, přes SRN, Belgie a dále do francouzského Calais,přeprava tunelem/trajektem

2.den - příjezd do Londýna, pěší prohlídka památek, večer ubytování v rodinách, večeře, nocleh

3.den - snídaně, výlet do Brighton nebo Cambridge (vše po dohodě), večer příjezd k rodinám, večeře, nocleh

4.den - snídaně, výlet za krásami Kentu: prohlídka zámku HEVER (domov Anny Boleynové),zahrady, parky, městečka,návrat do

rodin, večeře, nocleh

5.den - snídaně, odjezd do Greenwiche: procházka parkem ke hvězdárně a k nultému poledníku, návštěva Námořního muzea,

prohlídka pevnosti Tower, plavba po Temži, navečer odjezd do Doveru,přeprava tunelem/trajektem do Calais

6.den - transit přes Francii, Belgii, Německo, návrat v odpoledních hodinách

Cena zájezdu: 7.700,- Kč ( v ceně zájezdu je zahrnuta doprava dálkovým autobusem BOVA s možností občerstvení, přeprava tunelem/trajektem, 3× ubytování v rodinách s plnou penzí (obědy v balíčku), průvodce, pojištění záruky pro případ úpadku CK. Doporučuji připojistit se na léčebné výlohy a škody na majetku.

Doporučené kapesné (vstupy do muzeí + drobné suvenýry): cca 50 GBP

Termín zájezdu: není ještě dohodnut, ale plánovaný měsíc je květen

Pro podrobnější informace  neváhejte zavolat na číslo 556 812 166 ( paní učitelka Krahulíková Kateřina).

Platba zájezdu: záloha 50% při přihlášení, doplatek 1 měsíc před odjezdem.

Pár cenných rad: do autobusu: vzít si pohodlné oblečení, ústní hygienu, léky proti nevolnosti, lehkou deku, velkou svačinu, deštník, pro pobyt v Anglii - doklady o pojištění, peníze, pohodlnou obuv, náhradní oblečení (počítejte s velkou proměnlivostí počasí). V autobuse bude možné po celou dobu pobytu nakoupit  studené i teplé nápoje za velmi příznivou cenu (děti nemusí kupovat v Anglii).